Proje Taşımacılığı | CEREN GROUP
+90216 576 54 02 info@cerengroup.com

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı; ​Türkiye ve Balkan Ülkelerindeki inşaat şantiyeleri veya fabrikalardan ağır iş makinaları ve gereçleri özenle yüklenip taşıması gerçekleştirilir. Yüklemeden önce yükün durumuna göre gerekli mühendislik çalışmaları yapılır, gerekirse vinç ve diğer ekipmanlar hazır bulundurulur.

Gidilecek destinasyona göre en uygun yollar belirlenir , gerek yurt içinde gerekse yurt dışında karayolları müdürlüklerinden gerekli izinler alınır ve yükünüz güvenli bir şekilde, en kısa zamanda gideceği adrese teslim edilir.

Deneyimli lojistik uzmanlarımızla her türlü proje yükünü ilk aşamadan son aşamaya kadar müşterimizin bilgisi ve onayı dahilinde gerektiğinde deniz, hava ve ray taşımacılığı olmak üzre kombine taşımacılık hizmeti vererek başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

CEREN GROUP olarak Türkiye içi ve Yurt Dışı projeleriniz için ağır yük ve proje ihtiyacınıza yönelik taşınması gereken malzeme ve araçların nakliyesi konusunda sizlere 25 yıllık tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizlere +90216 576 54 02 destek hattımızdan ulaşabilirsimiz.